Сервісний центр АСЕР Київ

Сервісний центр АСЕР Київ

В наш сервісний центр надійшов ноутбук АСЕР Аспайр 1830T. Зі слів клієнта він перестав вмикатись після підключення зарядного пристрою більшої потужності. Дана поломка є доволі розповсюдженою, якщо у користувача є декілька ноутбуків з різними зарядними пристроями.
Для ремонту такої поломки в першу чергу, в даному ноутбукові потрібно перевірити ланцюг живлення на наявнісь короткого замикання. Для цього потрібно повністю розібрати АСЕР Аспайр 1830T, та вийняти з нього материнську плату для подальшої діагностики.
В даному апараті стоїть материнська плата WISTRON JV10-CS. Використовуючи схему даної плати нами було перевірено на наявність короткого замикання наступні елементи:

  • -діоди D17 та D21, які може пробити при подачі на них напруги в 20.5В в зворотньому ввімкненні;
  • -польовий транзистор U27, який може вийти з ладу при подачі на Витік напруги більше 25В;

СЕРВІСНИЙ ЦЕНТР АСЕР КИЇВ

  • -польові транзистори U28, U2, U3 та U4, які можуть вийти з ладу при прикладенні між Витоком та Стоком напруги більше 30В.

Acer-1830T-charger
При цьому кожен елемент, який міг вийти з ладу, випаювали з плати та перевіряли на наявність короткого замикання. Перечислені вище елементи виявились цілими. Також з ладу міг вийти сам чарджер U7.
Випаявши чарджер — коротке замикання зникло, тож ми замінили його на новий, після чого ноутбук почав вмикатись.
Ця мікросхема є дуже важливою для правильної роботи ноутбука. Саме вона визначає від якого джерела енергії буде працювати ноутбук — від мережевого адаптера чи від батареї. На її вхід ACIN через дільник напруги приходить сигнал при підключенні адаптера, вона відкриває ключ U28, ключ U2 закривається і ноутбук починає працювати не від батареї, а від адаптера. Також за допомогою ключів U3 та U4, якими керує чарджер, відбувається зарядження батареї ноутбука.
Даний ноутбук ми ретельно протестували, аби пересвідчитись у відсутності інших поломок, що могли виникнути після підключення зарядного пристрою більшої потужності.
З переліком послуг та цін на ремонт ноутбуків Ви можете ознайомитись за посиланням.

Комментариев еще нет.

Оставить комментарий

%d такие блоггеры, как: