cube u19gt ремонт

Cube u19GT ремонт в Киеве

До нас в ремонт надійшов планшет CUBE U19GT із заявленою несправністю – не вмикається. Така поломка китайських планшетів може мати декілька рішень. Для початку потрібно перевірити зарядний пристрій, який в нашому випадку був робочим. Далі необхідно підключити CUBE U19GT до ПК, якщо в Диспетчері пристроїв буде знайдене нове обладнання, потрібно прошити планшет. В нашому випадку ми спробували прошивати планшет через RKBatchTool , при цьому в даній програмі він знаходився як MASKROM DEVICE, що означає відсутність або пошкодження BOOT сектору, який відповідає за ввімкнення планшету. В даному випадку в RKBatchTool потрібно нажимати кнопку RESTORE, після чого програма відформатує пам’ять та перезапише BOOT сектор. В нашому випадку процес прошивки обривався на етапі Download IDB Fail — це означає, що програма не може ініціалізувати NAND. Це може свідчити про такі неполадки:

  • — відвал центрального процесора, що ремонтується відновленням сигнальних контактів між ЦП та материнською платою;
  • — вихід з ладу центрального процесора, внаслідок чого потрібна його заміна;
  • — корозія контактів NAND пам’яті, в даному випадку потрібно пропаяти NAND;
  • — обрив сигнальних ліній між процесором та NAND, що в залежності від тяжкості даної поломки усувається або їх відновленням, або заміною материнської плати.

Щоб знайти в чому саме несправність ми розібрали планшет, при цьому побачили, що до нас він був у іншому сервісі, де йому прогрівали процесор. Внаслідок такого «ремонту» його могли перегріти та вивести з ладу. Через це ми почали ремонт з заміни ЦП на робочий.
cube U19GT ремонт
Знявши процесор ми побачили, що в попередньому сервісі внаслідок недбалого ремонту зірвали контактну площадку. Відновивши її, та запаявши новий процесор ми спробували знову прошити планшет, при цьому планшет вже знаходився як RK30 DEVICE, однак процес прошивки обривався на етапі DOWNLOADING FIRMWARE 31%, що казало про несправність NAND. Замінивши її, планшет успішно прошився, однак зображення з’являлось лише при притисканні клокера , тож його було пропаяно, після чого планшет почав справно працювати. З переліком послуг та цін з ремонту планшетів можна ознайомитись за посиланням.

Материнська плата U19GT

Cube u19GT ремонт

  • 1-центральний процесор планшету RK3066
  • 2-NAND пам’ять Hynix
  • 3-Клокер
  • 4-оперативна пам’ять планшету DDR3

Комментариев еще нет.

Оставить комментарий

%d такие блоггеры, как: