Ремонт HP ProBook 4530S

Ремонт HP ProBook 4530S

До нашого сервісного центру надійшов ноутбук з проблемою — глючить, пам’ять забита невідомими програмами. Майстер прийнявся за діагностику. У ході діагностики, було виявленно — потрібно перевстановити Windows та перевірити жосткий диск на наявність вірусів та битих секторів. Майстер приступив до виконання роботи. Протягом години, майстер встановив нову ліцензійну Windows 7 Ultimate 64 bit з додатковими ліцензійними програмами такі як : MS Office , Sony Vegas , та ще декілька програм. По закінченню налаштування системи, майстер перевірив жорсткий диск на наявність битих секторів, битих секторів не було знайдено. Все працювало чудово, для профілактики майстер почистив систему охолождення та замінив термопасту ( за це гроші не брали, зробили маленьку приємну послугу для постійного клієнта).

Ремонт коштував 250 гривень, згідного нашого прайс-листу, з яким ви можете самостійно ознайомитись на нашому сайті в розділі «Ціни».

Сервісний центр «Чіп -Мастер » займається ремонтом комп’ютерної та офісної техніки. Ремонт ноутбуків є основним напрямком діяльності СЦ. Наша команда сервіс- інженерів , тільки з вищою технічною освітою, може здійснити компонентний ремонт материнських плат ноутбуків будь-якої складності . Це дає нам можливість здійснювати будь-які види ремонтів по материнським платам ноутбуків. Часто нашими клієнтами стають навіть інші сервісні центри , які приносять нам материнські плати після некваліфікованого ремонту.
Ми обслуговуємо:
Ainol, Acer, Asus, Dell, Fujitsu-Siemens, FSC, HP, LG, MSI, Medion, Packard Bell, Rover, Samsung, Sony, Toshiba, Xerox, Philips, Brown, BenQ, Belinea, Canon, Brother, Apple, iPhone , Lenovo, ViewSonic і багато інших брендів.

Комментариев еще нет.

Оставить комментарий

%d такие блоггеры, как: