Сервісний центр центр ХП Київ

Сервісний центр центр ХП Київ

До нашого сервісного центру на ремонт принесли ноутбук HP G62 з заявленою несправністю — не вмикається після залиття. В даному випадку, при залитті, потрібно негайно вимкнути його з мережі та витягнути акумулятор. Це необхідно для того, щоб мінімізувати пошкодження, які можуть виникнути внаслідок короткого замикання. Після залиття потрібно не гаючи часу віднести ноутбук до сервісного центру, оскільки з часом контакти окислюються та відгнивають.
Спочатку, розібравши ноутбук, ми промили плату, та пропаяли всі окислені контакти. При цьому, оскільки ноутбук довго простояв після залиття, нам довелось відновлювати згнивші контактні майданчики.
При подальшій діагностиці нами було знайдено коротке замикання в ланцюзі живлення. Використовуючи схему ноутбука та випаюючи елементи, які могли вийти з ладу внаслідок залиття, ми знайшли пробитий елемент — ним виявився діод PD15.
Сервісний центр центр ХП Київ
Після заміни даного діода ноутбук починав вмикатись, однак не було зображення. Також не виводилось зображення і при підключенні зовнішнього монітору. Це може свідчити про вийшовший з ладу північний міст. Провівши подальшу діагностику, було визначено, що ноутбук не ініціалізує оперативну пам’ять, що також свідчить про несправний північний міст. Замінивши його на новий, ноутбук почав вмикатись, на матрицю виводилось зображення. Проводивши тест — було виявлено неробочі порти USB. Оскільки

2 комментариев для "Сервісний центр центр ХП Київ"

  1. после грозы вышла из строя материнская плата в телевизоре тошиба 40tl 838 -слетела прошивка так диагностировали спецы можно ли это исправить?

    sap Ответил:

    Здравствуйте! Опишите, пожалуйста, состояние телевизора на данный момент. В принципе, прошить мы можем, но нет уверености в том, что виновата прошивка.

Оставить комментарий

%d такие блоггеры, как: